Festyn rodzinny w Przedszkolu – fotorelacja

IMG_8876

FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W PRZECZY

Dzień Dziecka jest doskonałą okazją do zorganizowania Pikniku Rodzinnego, podczas którego wspólna zabawa i czas spędzony w gronie rodziny są dobrem szczególnym. W dniu 11 czerwca 2022 roku po trzech latach nieobecności, na terenie Przedszkola Publicznego odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorem wydarzenia było Przedszkole Publiczne w Przeczy a partnerami Stowarzyszenie Szerokie Horyzonty w Przeczy i Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego i Profilaktyki DIALOG gm. Lewin Brzeski. Licznie przybyli goście mogli nabyć w Kawiarence pod Chmurką domowe ciasta, gofry, frytki, lody, napoje. Wolontariusze z partnerujących stowarzyszeń przygotowali dania na wynos: domowe pierogi i bigos. Nie zabrakło też możliwości wsparcia działań organizacji poprzez przyniesienie darów żywnościowych. Pracę wszystkich wspierali wolontariusze, uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie; było coś dla ciała, było też dla ducha. Piknik nie cieszyłby się takim zainteresowaniem gdyby nie dzieci, które uświetniły go swoim wspaniałym występem. Chłopcy
i dziewczynki zaprezentowali tańce dedykowane swoim rodzicom, przedszkolaki przedstawiły też żartobliwy program artystyczny o wspólnym spędzaniu wolnego czasu w…. supermarketach oraz koncert życzeń dedykowany swoim rodzicom. Uwieńczeniem występu przedszkolaków było wręczenie upominków dla rodziców, jako podziękowanie za ich codzienną miłość i trud.

Jedną z niespodzianek dla dzieci był występ rodziców, którzy zainscenizowali program artystyczny „ Postaci z bajek”. Widok uśmiechniętych dziecięcych twarzyczek- bezcenny! Ponadto w programie były zabawy z animatorami, pokaz wozu patrolowego Policji- każdy mógł założyć strój prewencji, wozu strażackiego z niesamowitą zabawą przy kurtynie wodnej, zabawy na dmuchańcu i w wewnętrznym placu zabaw.

Całe przedsięwzięcie nie udałoby się bez zaangażowania wielu osób, którym należą się szczególne, z serca płynące, gorące podziękowania.

Dziękujemy:

Animatorom z Klubu Malucha „Mały Staś” w Lewinie Brzeskim,

Komendzie Powiatowej Policji w Brzegu i Policjantom z Komendy Rejonowej w Lewinie Brzeskim,

Ochotniczej Straży Pożarnej w Lewinie Brzeskim.

Panu Włodzimierzowi Szwajcowskiemu- za uwiecznienie na zdjęciach festynu rodzinnego

Dziękujemy sponsorom- osobom prywatnym, firmom i instytucjom, ludziom o wielkim sercu, za pomoc, wsparcie finansowe oraz rzeczowe :

JADWIGA ORYSZCZYN ,MATEUSZ NOGA,MONIKA I DENIS WRÓBEL, ANNA I GRZEGORZ FERENC, ANNA I PAWEŁ SCHWEDA, ELŻBIETA I WALDEMAR SZEWCZUK, PAULINA I MATEUSZ JAŚKOWIEC, EMILIA I GRZEGORZ BIAŁY, EDYTA I ŁUKASZ MICHALISZYN, ANETA I PIOTR ŚNIEŻEK, SYLWIA I TOMASZ RUTKOWSCY, KAROLINA I KRZYSZTOF ŁOŚ, AGNIESZKA FOLĘGA ALEKSANDER SUREL

RADNY POWIATU BRZESKIEGO PAN ADAM DZIASEK

PREZES KLUBU SPORTOWEGO „BŁĘKITNI PRZECZA” PAN KRZYSZTOF MROZIK

FIRMY I INSTYTUCJE:

DACH BUD MATEUSZ GLEJ

GOSPODARSTWO ROLNE PRZECZA

STRUNOBET ANDRZEJ MIGACZ LEWIN BRZESKI

BANK SPÓŁDZIELCZY GRODKÓW-ŁOSIÓW

CARREFUR TURAWA PARK OPOLE

DZIAŁ PROMOCJI POWIATU BRZESKIEGO

PPH CHEMIA BOMAR CHRÓŚCINA

SKLEP „PERŁA” GRAŻYNA I STANISŁAW SZEWCZUK

KLUB PIŁKARSKI OLIMPIA LEWIN BRZESKI

SPRZEDAŻ LODÓW KRĘCONYCH- PAWEŁ DUBINA

RESTAURACJA AB LEWIN BRZESKI

PIZZERIA KLISZA LEWIN BRZESKI

STUDIO FRYZUR AGATA LEWIN BRZESKI

GLOW STUDIO LEWIN BRZESKI

STOWARZYSZENIE SZEROKIE HORYZONTY W PRZECZY

STOWARZYSZENIE ROZWOJU SPOŁECZNEGO I PROFILAKTYKI DIALOG PUNKT WSPARCIA DAREK

FUNDACJA ROZWOJU SPOŁECZNEGO I PROFILAKTYKI DIALOG

STOWARZYSZENIE SZARA ZEBRA

Organizatorzy dziękują wszystkim wymienionym osobom za wsparcie,

przybyłym gościom za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.

 

Loading Facebook Comments ...

Twój komentarz