Pączkowy zawrót głowy…

IMG_3666

W Przeczy w ferie ładowali baterie 
 

Ferie zimowe już za nami. Niektórzy czas ten spędzili na zimowiskach czy u rodziny. Jednak całkiem spora grupa dzieci pozostała w domach. Dla nich właśnie Biblioteka Publiczna w Przeczy wraz z Sołtysem i Radą Sołecką w Przeczy przygotowali zajęcia podczas ferii pod hasłem „W ferie ładuj baterie”.
 

W pierwszym tygodniu odbył się wyjazd do kina na film ”Doktor Dolittle”. Spora dawka humoru i świetne kreacje aktorskie wszystkich wprawiły w dobry nastrój. I choć pogoda nie rozpieszczała, widać było, ze dzieciaki dostały sporą dawkę pozytywnej energii.
 

W drugim tygodniu ferii odbył się „Pączkowy zawrót głowy”, czyli bal karnawałowy, w którym, jako że był to tłusty czwartek, główną rolę odegrały pączki. Wszystkie konkursy, gry, tańce i zabawy związane były z pączkami. W takim dniu nie mogło oczywiście braknąć pączkowego poczęstunku. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, że zabawa przypadła do gustu zarówno małym jak i dużym uczestnikom.
 

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas zacieśnił więzi koleżeńskie i pozwolił na naładowanie akumulatorów, by z energią wejść w kolejny szkolny semestr.
 

Loading Facebook Comments ...

Twój komentarz